Правила використання сайта

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://europrom.com.ua (далі Сайт) дозволяє переглядати і завантажувати матеріали тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги сайту надаються "як є", без жодних гарантій. Точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті – не гарантується. У будь-який час і без попередження в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни можуть бути внесені зміни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті він може не оновлюватися і ні за яких обставин власник Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використання персональних даних

На Сайті використовуються різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах. Детальніше читайте у розділі Політика конфиденциальности.

Сортування
Фільтр
ЗастосуватиСкинути
Закрити
loading